Haberler

Card image cap

''Temelden Satranç Oyun Sonu'' Video Eğitim Serisi Udemy'de Satışta

  • 16-04-2023

       

      Satranç oyuncularının temelinde en fazla sıkıntı yaşadığı kısım oyun sonudur. Sizler için oyun sonunu formüle ettik ve mantığı ile birlikte adım adım anlattık. Geride eksik bıraktığınız tek bir konu kalmayacak şekilde düzenlenen eğitim paketimizi izledikten sonra ayrı bir özgüven ile oyun sonlarında rakiplerinize karşı üstün geleceksiniz.

       Oyun Sonu eksiklik tamamen rafa kalkacak diğer eksikliklerinizi tamamlamaya yöneleceksiniz. Normal koşullarda oyun sonunda konuların belirli bir mantık ile işlendiği pek nadir kurs bulunmaktadır. Bu özel hazırlarınmış kursumuzu izler iken nerelerde eksik yaşadığınızı sizlerde göreceksiniz. Bu kurs ayrıca bir çok satrancının zorlandığı konuları basitleştirilmiş halini de göreceksiniz. Satranç tahtasına hiç bu açıdan bakmamıştım dedirtecek özenle hazırlanmış bir kurs.

1. Ağır Taşlar ile Mat kısmında

1.a Vezir+Vezir ile Mat Merdiven Matı dışında Satranç Tahtasının ortasında nasıl 2 vezir ile mat yapıldığını öğreneceksiniz

1.b Vezir+Kale ile Merdiven Matının 2 farklı şeklini aynı anda öğreneceksiniz

1.c Kale Kale matında dikkat edilmesi gereken ufak ayrıntılara dikkat etmeye başlayacaksınız

1.d Vezir Şah'a Karşı da Palyaço Matını öğreneceksiniz. Tek Vezir ile mat yapmak çocuk oyuncağına dönüşecek sizler için.

1.e Tek Kale ile 2 farklı şekilde Şah-Mat yapıldığını öğreneceksiniz.

            Tüm müfredat adım adım işlenirken ustalık konularından 1 At ve Fil matına kadar (Çok Özel bir formülle mat yapmayı öğreneceksiniz.) ilerleyeceksiniz. Orta konularda yer alan Piyona karşı taşların savaşından da Piyon'a Karşı Vezir den başlayacak , Kale'ye Karşı Piyon, Lucena Köprüsünde Philidor Konumlarında rakiplerinizin önüne hep bir adım geçeceksiniz.

           Oyun Sonu tekniklerinden Oposizyon ile Üçgen Kuralı sizlere yepyeni oyun sonu vizyonu kazandıracaktır. Dopdolu harika bir paketi sizler için hazırlamış bulundum.

İyi seyirler başarılar.

 Eğitimleri satın alabilmek adına

1. adım olarak www.udemy.com adresi üzerinden bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. 

2. adım olarak eğitimler ve video içeriklerine Buraya Tıklayarak  detaylı bilgi alabilir ve satın alabilirsiniz.